Kotle na dřevo

Firma PROVOS - metalplast s.r.o. na český trh dodává kotle na dřevo a tuhá paliva pro použití v průmyslu a stavebnictví. Díky vysokému výkonu jsou kotle vhodné na vysoušení a vytápéní průmyslových hal, skladovacích prostor a staveb. Kotle na řevo jsou plnohodnotnou náhradou plynových kotlů, elektrických zářičů a topných systémů, i kotlů na topné oleje. Teplovzdušný kotel na dřevo TKS 100 má výkon 100 kW, k topení lze používat kromě palivového dřeva také odpadní dřevo. Velikost spalovací komory umožňuje pálit až 1 metr dlouhé polena, pro bežné vytápění hal stačí naplnit kotel dvakrát denně.

3 důvody proč použít na vytápění objektů kotle na tuhá paliva firmy PROVOS

  • bezporuchový provoz - konstrukce kotle je jednoduchá a maximálně účelná, kotel nevyžaduje složitou údržbu
  • výrazná úspora nákladů na topení - oproti jiným médiím ušetříte topením odpadním dřevem až 70 % nákladů
  • široké možnosti využití - kotle na dřevo PROVOS najdou profesionální využití ve všech druzích provozů

Pro informace o cenách a objednávky volejte na číslo:

+420 603 845 074

nebo pište na susice@provos.cz

Úspora nákladů na topení

Při použití palivového dřeva lze díky teplovzdušným kotelům na dřevo TKS 100 dosáhnout úspor nákladů za vytápění průmyslových objektů až ve výši 70%. Nejlevnější topení s prakticky nulovými náklady na teplo dosáhnou společnosti, které jako odpad produkují odpadní dřevo.

Vytápění staveb

Kotle na dřevo jsou vhodné na krátkodobé vytápění na stavbách. S kotlem lze snadno manipulovat. Vkotli lze spalovat prkna a hranoly včetně hřebíků a dalších montážních prvků. Nasazením kotlů na staveništi dochází kromě úspor nákladů za topení také k minimalizaci množství dřevěného odpadu, který je nutné ze stavby po jejím dokončení odvážet.

Vytápění průmyslových objektů

Kotle lze s úsěchem použít na vytápění výrobních a průmyslových objektů. Topícím médiem je zdravotně nezávadný topný vzduch, do velkých objektů lze instalovat několik kotlů souběžně.

Vytápění skladových prostor

Kotle na dřevo a tuhá paliva jsou vhodné také na vytápění skladů a temperování skladovacích objektů. Obsluha je nenáročná, díky dobré konstrukci stačí doplnit palivo pouze dvakrát denně.

Vytápění zemědělských objektů

Výrazné snížení nákladů přinášejí teplovzdušný kotle na dřevo TKS 100 také v zemědelství. Kotle lze využít pro vytápění hal s chovy drůbeže, dobytka a užitkových zvířat, ale i ve sklenících a dalších zemědelských objektech.

Vytápění garáží

Další možností využití kotlů na tuhá paliva je vytápění garáží, autodílen a dalších objektů.

Kotle na dřevo a tuhá paliva jsou plnohodnotnou náhradou jiných typů topení

Kotle na tuhá paliva PROVOS jsou kvalitní náhradou jiných typů topení všude tam, kde je potřeba zajitit teplo s minimálními náklady.

Ceny kotlů se liší podle provedení, pro informace o konkrétní ceně Vašeho kotle volejte na číslo:

+420 603 845 074

nebo pište na susice@provos.cz

 

 

Kotel na dřevo TKS 100